Witamy w naszym sklepie!

Doczekaliśmy czasów gdzie zegary biją dwa razy szybciej... a technika pędzi do przodu jak oszalała. Nasza intuicja jest ograniczana czasem, który nie daje nam możliwości skupić się na "niej".

Przez naszą stronę chcemy wzbudzić świadomość o istnieniu wielu czynników, które przyczyniają się do lepszego lub gorszego stanu naszego organizmu. A to przecież on sam wie najlepiej co nam potrzeba. Jak tylko zaczyna coś w nim nie funkcjonować, od razu nas o tym informuje poprzez różne objawy. Skutki naszego lekceważenia tych objawów bywają różne.

I tu zazwyczaj udajemy się do lekarza medycyny zachodniej, która na jakiś czas działa doskonale na nasze objawy. Ale co z przyczyną tych objawów? Jak ją zidentyfikować?

Medycyna konwencjonalna świetnie leczy choroby ostre, nagłe zachorowania. Rozwinęła się w aspekcie chirurgii, immunologii, implantologii... ale tych chorób jest około 10 %, a większość to choroby przewlekłe o przebiegu chronicznym, progresje, remisje, okresy poprawy. Jedna choroba przewlekła nie wyklucza drugiej i następnej. Co z chorobami przewlekłymi jak np. cukrzyca czy nadciśnienie? Co mówi lekarz? Że trzeba się z tymi chorobami pogodzić i łagodzić skutki stosując leki.

Istnieje jednak inny sposób! Czy zastanawialiście się Państwo dlaczego tyle mądrości istnieje w Medycynie Dalekiego Wschodu, która ma kilka tysięcy lat i opiera swoje sukcesy na trzech podstawowych filarach: 1. Oczyszczanie... 2. Regulacja... 3. Regeneracja? Jeżeli przywrócimy w organizmie czystość, wyregulujemy na poziomie komórkowym działanie systemów biologicznych i energetycznych, wtedy dopiero organizm ma możliwość regenerowania się.

Jeśli ciało ludzkie jest wolne od toksyn, zaś na poziomie komórkowym istnieje ład i porządek – dopiero wtedy istnieje możliwość naprawy i regeneracji organizmu nie tylko na poziomie fizycznym, ale także na poziomie mentalnym.

"Medicus curat, natura sanat" – "Lekarz leczy ,natura uzdrawia"

  • Co zrobić, żeby Twój organizm mógł sam się naprawiać, sam odzyskiwać siły witalne?

  • Jak pozbyć się cukrzycy?

  • Jak skutecznie pożegnać nowotwór?

  • Jak zamienić wszystkie negatywne wpływy na pozytywne oddziaływanie na Twój organizm?

  • Jak odzyskać spokój wewnętrzny i przyciągnąć to co pragniesz?

  • Jak zmienić swoje życie zaczynając od siebie?


Mamy nadzieję, że na większość Państwa pytań będziemy potrafili znaleźć jasne rozwiązania.


Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.