Zobacz większe

Biorezonans Quantum- Analiza ciała

Nowy produkt

Bio rezonans to urządzenie wykorzystujące prawa częstotliwości prądu do diagnozowania i leczenia chorób ludzkiego ciała. Bio rezonans w odróżnieniu od standardowych badań lekarskich, wykorzystuje efekt pola elektrycznego wytwarzanego przez organizm ludzki.

Więcej szczegółów

200 Przedmioty

120,00 zł brutto

Więcej informacji

Dla lepszej analizy i wykrywania niedoborów wykonujemy skanowania przy pomocy tego urządzenia

Historia Urządzenia

Bio rezonans to urządzenie wykorzystujące prawa częstotliwości prądu do diagnozowania i leczenia chorób ludzkiego ciała. Bio rezonans w odróżnieniu od standardowych badań lekarskich, wykorzystuje efekt pola elektrycznego wytwarzanego przez organizm ludzki. Każdy narząd wewnętrzny emituje pole energetyczne, które urządzenie wykrywa i analizuje pod kątem anomalii względem zadanych wartości minimalnych i maksymalnych w konkretnej analizie. Jakiekolwiek odstępstwa identyfikowane są jako istnienie choroby lub prawdopodobieństwo wystąpienia choroby.
Organizm ludzki zbudowany jest z dużej ilości komórek, które przechodzą fazę ciągłego wzrostu, rozwoju, różnicowania, regeneracji i śmierci. Komórki odnawiają się poprzez podział, a ilość podziałów szacowana jest na poziomie 25,000,000/ sekundę. Podczas procesu wzrostu i podziału jądra i przemian elektronowych występuje promieniowanie elektromagnetyczne. W zależności od długości fali można przewidzieć czy organizm ludzki jest w stanie zdrowym, sub-zdrowym czy w stanie choroby. Biorezonans jest urządzeniem wykrywającym te konkretne fale elektromagnetyczne.

W dziedzinie medycyny kwantowej podstawowym powodem dla którego dana osoba cierpi na chorobę, jest zmiana momentu pędu elektronu w przestrzeni spinowej. W wyniku tego następuje zmiana charakterystyki pojedynczego atomu, zmiana w zachowaniu momentu energii atomu, a co za tym idzie zmiana w charakterystyce mikrobiologicznej. Te zmiany powodują zmianę stopniowe zmiany makromolekuł co w konsekwencji doprowadza do zmian komórek i w końcu narządów.


Co to jest Quantum?

Analizator biorezonansowy Quantum jest zaawansowanym urządzeniem powstałym z połączenia wiedzy specjalistów z zakresu medycyny, bioinformatyki i elektroniki. Opiera się na analizie kwantowej pola elektromagnetycznego. Analizuje ludzkie komórki pod względem słabego pola elektromagnetycznego, dzięki czemu można dowiedzieć się o dolegliwościach, chorobach, prawdopodobieństwie chorób, przeciwdziałając ich wystąpieniu. Urządzenie wykonuje analizę w sposób kompleksowy, szybki, bezinwazyjny przedstawiając raporty pogrupowane w 27 kategoriach:

-kompleksowy raport - zestawienie
-układ krążenia i naczyń mózgowych
-centralny układ nerwowy
-kondycja wątroby
-układ pokarmowy
-działanie woreczka żółciowego
-kondycja płuc
-funkcje seksualne
-prostata
-ginekologia
-piersi
-nerki
-mikroelementy
-witaminy
-reumatyzm
-gęstość mineralna kości
-choroby kości /gęstość mineralna kości
-system endokrynologiczny
-system immunologiczny
-ogólny stan fizyczny
-aminokwasy
-proteiny
-kolagen
-oczy
-skóra
-działanie trzustki
-poziom cukru we krwi
-koenzym
-toksyny w organizmie
-Element ludzki - raport ogólny

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Biorezonans Quantum- Analiza ciała

Biorezonans Quantum- Analiza ciała

Bio rezonans to urządzenie wykorzystujące prawa częstotliwości prądu do diagnozowania i leczenia chorób ludzkiego ciała. Bio rezonans w odróżnieniu od standardowych badań lekarskich, wykorzystuje efekt pola elektrycznego wytwarzanego przez organizm ludzki.